OK  
  OK        Cancel  

BOOKS

Herteleer, Luk / Weyns, Jozef / Van Loo, R.. Van kappen, koven en kelen : volksklederdrachten uit de Zuiderkempen. Heist-op-den-Berg : Die Swane , 1984
€ 37.50
Gebrocheerd, geniet met plastic bandje, vi+49pp., 21x29,5cm., geïllustr. in z/w., in goede staat (omslag met lichte gebruikssporen).
Itemnummer 17549
Catalogus van de gelijknamige tentoonstelling te Heist-op-den-Berg, Heemmuseum, van 14 april tot 20 mei 1984. Inhoudstafel: 1. WEYNS J.: Heistse klederdracht. Van kappen en koven en kelen; 2. HERTELEER L.: Streekdrachten in de 19de eeuwse Heistse letterkunde; 3. VAN LOO L.: Uit het archief van René Lambrechts: de volksklederdracht in het Heistse voor de eerste wereldoorlog; 4. WEYNS J.: Aantekeningen over volksklederdrachten uit de Zuiderkempen, gevonden in de veldboeken van Dr. Jozef Weyns.






Back to Top Privacy