OK  
  OK        Cancel  

VOORWAARDEN

Betaalmethoden

*overschrijving per bank: IBAN BE60 7350 4770 3170 / BIC KREDBEBB.
*cash bij afhaling
*paypal.
OPGELET: Bij betaling via Paypal is de extra kost zoals die door Paypal wordt aangerekend voor de koper. Deze meerkost bedraagt 3.5 % op het totaalbedrag (aankoopbedrag + porto) en EUR 0.35 per transactie.


Verkoopsvoorwaarden en Retourrecht

*Alle boeken zijn compleet en tenminste in goede staat. Kleine gebreken, zoals naam op schutblad of lichte gebruiksporen die normaal zijn voor gebruikte boeken zijn niet altijd aangegeven.
*Prijzen zijn netto, in euro en inclusief btw. Verzendkosten, bank- en chequekosten worden tegen kostprijs doorberekend. U ontvangt vooraf een opgave van het totaalbedrag per email.
*Boeken worden geleverd tegen vooruitbetaling. Aan instellingen, bibliotheken en bekende klanten kan eventueel met met factuur worden geleverd.
*Geleverde boeken blijven eigendom van de verkoper totdat volledige betaling van het factuurbedrag heeft plaats gevonden.
*Het verzenden van de bestelde boeken is voor risico van de verkoper. Verkoper behoudt zich het recht voor de goederen te verzekeren en/of aangetekend te verzenden. De kosten hieruit voortvloeiend worden doorberekend aan de koper. Dit gebeurt steeds in overleg met de koper.
*Elke aankoop kan binnen 7 dagen na ontvangst, zonder opgaaf van reden, aan verkoper retour gezonden worden (een voorafgaande kennisgeving per email wordt op prijs gesteld), waarna restitutie van het aankoopbedrag (niet de verzend- en/of bankkosten) volgt.
*Is de retourzending een gevolg van een onvolledige beschrijving dan wordt het aankoopbedrag inclusief verzendkosten + retourporto gerestitueerd. Retourzendingen dienen verkoper te bereiken in dezelfde staat als waarin ze aan koper verzonden werden. Het risico van retourzendingen is nadrukkelijk voor de afzender.


Verzending en Verzendkosten

*De boeken worden zorgvuldig verpakt om beschadiging tijdens transport te vermijden. Uw bestelling wordt standaard verzonden met geregistreerde post.
*Het standaardtarief voor zendingen binnen België bedraagt EUR 5.99.
*Het standaardtarief voor verzending naar Nederland bedraagt EUR 5.99.

*overzicht internationale verzendkosten in Euro's (registered shipping with track-and-trace)

country0-2kg2-5kg
Luxemburg9.999.99
France10.9913.50
Germany8.999.50
Great-Britain19.9923.99
Italy12.9913.50
Spain13.5014.50
Sweden18.7527.50
Denmark16.5026.99
Austria19.5037.99
Finland22.9929.99
Poland9.9912.50
Portugal13.9917.50
Greece22.9929.99
Ireland14.9919.99
Czech Republic13.9919.99
USA41.9979.99
Switzerland27.9932.99
Canada33.9949.50
Norway28.5033.99
Turkey32.5039.99
Russia41.5069.50
Japan38.9969.99
China39.9969.99
Australia49.9989.99

*Shippingcosts to other countries on demand:  infosomethingz@gmail.com


Back to Top Privacy